Search
  • Gregi.net

“Všetko je len uhol pohľadu,” pripomína svojou novinkou Daniel Sárkány


Netreba hneď zúfať a stačí sa na veci pozerať z inej perspektívy. Týmto odkazom prerušil ticho 26-ročný spevák, skladateľ a multiinštrumentalista Daniel Sárkány. Po viac ako roku a pol prichádza s novým singlom o vnútornej obrode.

Ako je to už u Daniela Sárkánya zvykom opäť raz sa vo svojej skladbe zbavuje zlého a zameriava sa na dobré. Po tom, ako sa znovu snažil nájsť nádej v minuloročnom singli Lost, si v kúsku Welcome vzal na paškál zábrany existujúce v každom človeku. “Sú hlavne v nás a jediní, ktorí nám dokážu ukázať, že sa všetko dá riešiť a je to len uhol pohľadu, sú často iba naši najbližší,” nazdáva sa mladý umelec.V jeho prípade to bola láska. “Priateľka mi ukázala smer a zrazu bolo všetko inak,” opisuje momenty, v ktorých už nemal motiváciu pokračovať. Teraz už poučený chce rozdávať pozitivizmus ďalej. Novou piesňou si dáva za úlohu pripomenúť, že každá maličkosť v našich životoch má význam, aj keď to aktuálne nevnímame.

V príslušnom videoklipe si autor skladby zahaľuje tvár, zatiaľ čo priestor dáva symbolom a atmosfére á la Nirvana. Výraznou zaujímavosťou kúsku je aj to, že Sárkány vôbec nevyužíva svoj deväť rokov obľúbený tvrdý vokál – tzv. scream.

Daniel Sárkány vydal svoje debutové EP s kapelou Drama Queen, pričom ho propagovali koncertmi po celom Slovensku a sčasti aj v zahraničí. Tiež bol súčasťou projektu Marvels of Contrast, no potom sa rozhodol vydať na dráhu solo umelca. Má za sebou single Wish, klavírnu Spomienku za zosnulým dedkom a Lost, kde hľadal stratené.


Zdroj : https://music-zone.eu/vsetko-je-len-uhol-pohladu-pripomina-svojou-novinkou-daniel-sarkany/


8 views

Follow us on:

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Instagram Icon
  • White SoundCloud Icon
  • White YouTube Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now